این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
مهلت ارسال مقالات: 31 شهریور 30 مهر

اعلام نتایج داوری:           15 مهر   5 آبان

آخرین مهلت ثبت نام:      25 مهر  10 آبان

تاریخ برگزاری همایش: 1 و 2  آذرآدرس دبیرخانه: مازندران، بابل، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، دانشکده مهندسی مکانیک

صندوق پستی:                     484

کدپستی:               47148-71167

تلفن:                    35501393-011

فکس:                  35501393-011

پست الکترونیک:  ichmt@nit.ac.ir
                    info@ICHMT2017.ir

کانال تلگرام:          ICHMT2017@
 
اطلاعیه مهم 6                اطلاعیه مهم 5                زمان‌بندی ارائه مقالات شفاهی                رزرو آنلاین جهت اسکان مدعوین                طرح اسکان مدعوین                راهنمای آماده سازی فایل ارائه مقالات
  لیست مقالات منتخب جهت چاپ در مجلات علمی
 به استحضار محققین گرامی می‌رساند لیست مقالات منتخب، نهایی شده و در تاریخ 21 دی ماه بصورت ایمیل و تلفنی به اطلاع نویسندگان مقالات رسیده است. در مجموع، 60 مقاله به عنوان مقالات برگزیده جهت چاپ در 4 ژورنال نامبرده انتخاب شده اند که لیست آنها در زیر قابل دریافت است. قابل ذکر است که مقالات منتخب طی دو مرحله داوری که مرحله اول آن شامل داوری در پروسه انجام کنفرانس و مرحله دوم بعد از اتمام کنفرانس (ارسال 90 عدد مقاله منتخب برای داوری مجدد) بوده است. با میانگین‌گیری امتیازات داوری‌ها، این مقالات به عنوان مقالات منتخب نهایی برگزیده شده‌اند. جزئیات نحوه ارسال مقالات به ژورنال‌های منتخب در ایمیل‌های ارسالی شرح داده شده است.

Computer and Fluids - Elsevier                           Thermal Analysis and Calorimetry - Springer

Heat and Mass Transfer - Springer                      Transport Phenomena in Nano and Micro Scales

  مجلات معتبر علمی جهت چاپ مقالات برگزیده کنفرانس
1) ژورنال Computer and Fluids - Elsevier (ژورنال ISI و IF=2.313)
..............................................
2) ژورنال  Thermal Analysis and Calorimetry - Springer (ژورنال ISI و IF=1.953)
..............................................
3) ژورنال  
Heat and Mass Transfer - Springer (ژورنال ISI و IF=1.233)
..............................................
4) ژورنال 
Transport Phenomena in Nano and Micro Scales (علمی-پژوهشی و ISC)
  معرفی همایش
 
این کنفرانس به همت دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با هدف ایجاد فضای تبادل اطلاعات و نتایج تحقیقات بین مهندسان مکانیک، مهندسان شیمی و دیگر رشته های مرتبط در راستای گسترش و ارتقای جایگاه مباحث انتقال حرارت و جرم در علوم مهندسی و همچنین رشد و توسعه تحقیقات علمی کاربردی در بین اساتید، متخصصان، پژوهشگران و دانشجویان دوره‌های تحصیلات تکمیلی برگزار می گردد. 
این کنفرانس محل مناسبی است برای بحث و تبادل اطلاعات میان متخصصان دانشگاهی و صنعتی در جهت گسترش مرزهای دانش از یک سو و همچنین حرکت در جهت رفع مشکلات صنعتی کشور در این حوزه تخصصی. بدینوسیله کمیته برگزارکننده این کنفرانس از تمامی دانشگاهیان، پژوهشگران و صنعتگران دعوت به عمل می‌آورد تا با مشارکت در این کنفرانس در راه گسترش و رشد کشور در این حوزه تخصصی سهیم گردند.
 
  محورهای همایش
 • انتقال حرارت جابجایی، هدایت و تشعشع
 • جریان‌های چند فازی
 • انتقال حرارت در ابعاد میکرو و نانو
 • فرآیندهای انتقال حرارت و جرم در سیستم‌های بیولوژیکی و مهندسی پزشکی
 • انتقال حرارت و انتقال جرم در صنایع غذایی
 • انتقال حرارت و جرم در محیط‌های متخلخل
 • روش‌های ترکیبی و اندازه‌گیری در انتقال حرارت و جرم
 • کاربرد انتقال حرارت و جرم در صنایع حرارتی و نیروگاهی
 • کاربرد انتقال حرارت در فولاد، صنایع نفتی و صنایع وابسته
 • انتقال حرارت در سیستم‌های الکترونیکی و میکرو الکترونیک
 • انتقال حرارت و جرم در توربین‌های گازی
 • انتقال حرارت و جرم در فرآیند احتراق
 • بررسی و تعیین خواص ترموفیزیکی
 • ترمودینامیک و بهینه‌سازی انرژی
 • محیط زیست و انرژی پاک
 • انتقال حرارت معکوس
 • پیل های سوختی
 • کرایجنیک
  اخبار همایش
 اطلاعیه مهم 6
به استحضار محققین گرامی می‌رساند با توجه به شروع فرآیند داوری مقالات و انتخاب برخی از داوران از میان نویسندگان مقالات، خواهشمند است در صورت دریافت ایمیل داوری از طرف ژورنال، آن را پذیرفته و فرآیند داوری مقالات را لطفا در اسرع وقت انجام دهند. لطفا دقت شود که داوری مقالات به صورت revision انجام شده و نظرات در جهت ارتقاع مقالات داده شود. همچنین با توجه به نیاز به انتخاب درصدی از داوری‌ها توسط داوران بین‌المللی خواهشند است در صورت امکان، مشخصات داور خارجی مد نظر خود را به ایمیل ichmt@nit.ac.ir ارسال فرمایید. در غیر اینصورت داور بین‌المللی به صورت تصادفی انتخاب خواهد شد. با تشکر
1396/11/25 ادامه مطلب


 اطلاعیه مهم 5
با توجه به تماس مستقیم برخی از محققین عزیز با ژورنال های اعلام شده جهت تمدید مهلت ارسال مقالات، خواهشمند است در صورت وجود درخواست مشابه، مراتب را به مسئولین کنفرانس و به ایمیل کنفرانس (ichmt@nit.ac.ir) بفرمایید و از برقراری تماس مستقیم با ژورنال پرهیز فرمایید. با تشکر
1396/11/22 ادامه مطلب


 زمان‌بندی ارائه مقالات شفاهی
زمان بندی ارائه مقالات شفاهی از فایل زیر قابل دریافت می باشد. لطفا جهت ارائه مقالات شفاهی توجه شود که زمان هر ارائه 20 دقیقه می باشد که 15 دقیقه از آن جهت ارائه مقاله و 5 دقیقه جهت پرسش و پاسخ افراد حاضر در جلسه ارائه در نظر گرفته شده است.
1396/08/22 ادامه مطلب


 رزرو آنلاین جهت اسکان مدعوین
به استحضار محققین گرامی می‌رساند جهت اسکان، امکان پرداخت آنلاین از طریق صفحه کاربری مهیا شده است. در صفحه کاربری در بخش "خدمات" گزینه مورد نظر شامل محل اسکان و روزهای مورد نظر را انتخاب نموده و سپس از طریق پرداخت آنلاین، اقدام به پرداخت هزینه بفرمایید. جهت رزرو گروهی و یا خانوادگی برای سوئیت‌های متل عسل، لطفا قبل از پرداخت با شماره همراه 09122905623 تا تاریخ 22 آبان بین ساعات 10 الی 16:30 تماس حاصل فرمایید. مجددا به استحضار می‌رساند برنامه‌ریزی برای اسکان مهمانان عزیز پس از 22 آبان از طرف تیم اسکان کنفرانس مقدور نخواهد بود.
1396/08/18 ادامه مطلب


 طرح اسکان مدعوین
هیئت اجرایی سومین کنفرانس انتقال حرارت و جرم ایران در نظر دارد جهت رفاه حال شرکت کنندگان و مدعووین محترم، شرایط اسکان طی مدت زمان اجرای برنامه را در دو هتل و یک مجتمع ساحلی شهرهای بابل و بابلسر فراهم آورد. بدین منظور، شرایط، مشخصات و هزینه اقامت مکان های نامبرده اعلام می گردد. لطفا جهت هماهنگی رزرو اتاق‌ها، از روز پنجشنبه مورخ 18 آبان الی روز دوشنبه مورخ 22 آبان، از ساعت 10 الی 16:30 با شماره همراه 09122905623 تماس حاصل فرمایید. برنامه‌ریزی برای اسکان مهمانان عزیز پس از 22 آبان از طرف تیم اسکان کنفرانس مقدور نخواهد بود.
1396/08/17 ادامه مطلب


 راهنمای آماده سازی فایل ارائه مقالات
از نویسندگان محترمی که مقاله آنها پذیرش نهایی شده، درخواست می شود تا فایل ارایه شفاهی یا پوستری مقاله خود را مطابق فرمت کنفرانس که در بخش راهنمای نگارش مقالات بارگذاری شده است، تهیه و حداکثر تا تاریخ 23 آبان 1396 در صفحه کاربری خود بارگذاری نمایند. لطفا توجه شود که حجم فایل ارائه نباید بیشتر از 10 مگابایت باشد. محققین عزیزی که نحوه ارائه ایشان، به صورت پوستری و یا مجازی انتخاب شده است، از فرمت مشابه استفاده نمایند. جهت بارگذاری فایل ارائه، در صفحه کاربری قسمت "وضعیت مقاله"، بر روی گزینه "ارسال فایل ارائه یا پوستر (مجازی)" یا "ویرایش فایل ارائه یا پوستر (مجازی)" کلیک کرده و فایل خود را بارگذاری نمایید. محققینی که ارائه ایشان به صورت شفاهی است، نیاز است علاوه بر بارگذاری فایل در صفحه کاربری، فایل خود را در زمان ارائه، همراه داشته باشند. محققینی که ارائه ایشان به صورت پوستر است، نیاز است علاوه بر بارگذاری فایل در صفحه کاربری، پوستر را در ابعاد ذکر شده در فایل پوستر، چاپ و لمینت کرده و در زمان پذیرش توسط کادر اجرایی در روز کنفرانس، به مسئول مربوطه تحویل دهند. محققینی که ارائه ایشان به صورت مجازی است، تنها نیاز است فایل ارائه را در صفحه کاربری خود بارگذاری نمایند.
1396/08/16 ادامه مطلب


 نحوه ارائه مقالات
نحوه ارائه مقالات توسط محققین گرامی در فایل زیر مشخص شده است. محققین عزیزی که نوع ارائه ایشان سخنرانی و یا پوستر شده است، در صورتی که امکان حضور در روزهای کنفرانس را ندارند، لطفا حداکثر تا روز چهارشنبه مورخ 17 آبان، مراتب را به دبیرخانه کنفرانس اطلاع دهند.
1396/08/15 ادامه مطلب


 اطلاعیه مهم 4
به استحضار محققین گرامی می‌رساند با توجه به درخواست برخی از دانشجویان و اساتید محترم، امکان ارسال مقالات تا تاریخ 20 آبان وجود داشته، ولی با توجه به زمان مورد نیاز جهت برنامه‌ریزی ارائه مقالات به صورت سخنرانی یا پوستر، امکان ارائه مقالات به صورت سخنرانی یا پوستر که بعد از تاریخ 1 آبان در سایت کنفرانس ثبت شده‌اند، وجود نخواهد داشت. در صورت پذیرش مقالات فوق‌الذکر توسط داوران محترم و پرداخت هزینه ثبت‌نام، این مقالات در لیست ارزیابی برای مقالات برتر قرار گرفته و همچنین گواهی کنفرانس به نویسندگان این مقالات تقدیم خواهد شد. لازم به ذکر است در صورت پذیرش مقالات مذکور، یکی از نویسندگان مقالات نیز می‌تواند به عنوان شرکت‌کننده در روزهای کنفرانس حضور به عمل آورد و از تمامی مزایای کنفرانس بهره‌مند خواهد شد.
1396/08/02 ادامه مطلب


 اطلاعیه مهم 3
با توجه به پرسش برخی از محققین گرامی در مورد وضعیت مقاله "پذیرش اولیه"، لازم به توضیح می‌باشد که وضعیت پذیرش اولیه بدین معنی است که مقاله، فرآیند داوری را طی کرده و از نظر داوران محترم با موفقیت پذیرفته شده است. محققین گرامی نیاز است تا پس از این مرحله، در صفحه کاربری خود، از قسمت خدمات، مورد مناسب را انتخاب کرده و سپس آن را ثبت نمایند. در ادامه با ورود به قسمت "پرداخت آنلاین" و انتخاب قسمت پرداخت و ورود به درگاه پرداخت آنلاین بانک ملی، هزینه ثبت نام را پرداخت نمایند. پس از طی مراحل پرداخت، ظرف مدت حداکثر 24 ساعت، وضعیت مقاله به وضعیت "پذیرش نهایی" تغییر پیدا کرده و گواهی پذیرش مقاله ایمیل خواهد گردید. گواهی ارائه مقاله نیز در روز کنفرانس به محققین داده خواهد شد. همچنین ذکر این نکته حائز اهمیت است که شفاهی یا پوستر بودن مقاله پس از دریافت تمامی مقالات و بررسی آن‌ها توسط اعضای کمیته علمی به اطلاع محققین گرامی خواهد رسید.
1396/07/28 ادامه مطلب


مهلت ارسال مقالات تمدید شد
مهلت ارسال مقالات به سومین کنفرانس انتقال حرارت و جرم ایران، تا تاریخ 30 مهر تمدید گردید.
1396/06/27 ادامه مطلب


 اطلاعیه مهم 2
دانشجویان و محققین گرانقدری که قصد دارند مقالات خود را به زبان انگلیسی ارسال نمایند، لطفا در سایت فارسی ثبت نام نموده و از همان‌جا مقالات خود را به کنفرانس ارسال نمایند. سایت انگلیسی تنها برای دریافت مقالات محققین خارجی در نظر گرفته شده است. با تشکر، دبیرخانه سومین کنفرانس انتقال حرارت و جرم ایران
1396/06/11 ادامه مطلب


معرفی مقالات برتر به مجله Thermal Analysis and Calorimetry
با توجه به توافق به عمل آمده با ژورنال معتبر انتشارات Springer، تعدادی از مقالات برتر در شماره ویژه ای در ژورنال Thermal Analysis and Calorimetry به چاپ خواهند رسید.
1396/06/08 ادامه مطلب


 اعلام نتایج داوری ظرف مدت حداکثر یک هفته
به توجه دانشجویان و محقق گرامی می‌رساند که به علت تماس مکرر دانشجویان با دبیرخانه همایش و کمک به دانشجویانی که قصد دفاع تا پایان شهریور ماه را دارند، مقالاتی که تا پایان شهریورماه از طریق وب‌سایت همایش ارسال شوند، ظرف مدت حداکثر یک هفته داوری شده و اعلام نتیجه داوری به صورت موقت در صفحه کاربری آن‌ها اعلام خواهد شد. بدیهی است پس از طی مراحل ثبت‌نام توسط کاربران، نتیجه نهایی اعلام و در صورت پذیرفته شدن، گواهی پذیرش برای آن‌ها ارسال خواهد شد.
1396/05/19 ادامه مطلب


معرفی مقالات برتر در زمینه های تحلیلی، آزمایشگاهی و مطالعاتی به مجله Heat and Mass Transfer
با توجه به توافق به عمل آمده با ژورنال معتبر انتشارات Springer، تعدادی از مقالات برتر در زمینه های تحلیلی، آزمایشگاهی و مطالعاتی در شماره ویژه ای در ژورنال Heat and Mass Transfer به چاپ خواهند رسید.
1396/05/13 ادامه مطلب


معرفی مقالات برتر در زمینه شبیه سازی عددی به مجله Computer and Fluids
با توجه به توافق به عمل آمده با ژورنال معتبر انتشارات Elsevier، تعدادی از مقالات برتر در زمینه شبیه سازی عددی در شماره ویژه ای در ژورنال Computer and Fluids به چاپ خواهند رسید.
1396/05/05 ادامه مطلب


معرفی مقالات برتر به مجله Transport Phenomena in Nano and Micro Scales
با هماهنگی و تفاهم به عمل آمده، برخی از مقالات برتر کنفرانس که به زبان انگلیسی نگارش شده باشند، در شماره ویژه‌ای در مجله علمی- پژوهشی “Transport Phenomena in Nano and Micro Scales” چاپ خواهند شد.
1396/05/03 ادامه مطلب


ثبت در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)
به اطلاع کلیه شرکت کنندگان و علاقه مندان می رساند، مجوز ثبت کنفرانس در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام صادر شده است.
1396/04/31 ادامه مطلب  
روز شمار همایش

0-1
  برگزار کنندگان
  حامیان